PEJSCI                        JINÁ ZVÍŘÁTKA                        VIRTUÁLNÍ ADOPCEU  M  Í  S  T  Ě  N  Í    

<<    strana 1      <<    strana 2       strana 3        strana 4    >>     strana 5    >>Fotografie

TEREZKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 rok

Charakteristika: Kočička Terezka je původem nalezenec. Ujala se jí slečna, která se o ni dobře starala, ale z rodinných důvodů si ji nadále nemůže ponechat. Terinka je nyní u nás v útulku a čeká na svou novou rodinu, klidně i s dětmi, ale spíš bez dalších kočičích společníků, které Terezka zrovna nemusí, trochu se jich bojí. Je vidět, že na lidi je zvyklá, když jim důvěřuje, nechá se hladit a mazlit. Terezka je veliká krasavice, má nádherná, sytě jantarová očička a lesklý, králíčkově hebký kožíšek - bude ozdobou domácnosti a velkým miláčkem. Terezka je na tom bohužel s čistotou podobně jako Žolinka, takže ji také nabízíme do domku se zahrádkou (čůrat chodí do vzorně na záchůdek, ale kaká kde ji napadne). Ideální by byl pelíšek někde v teple uvnitř domu (a v blízkosti lidské společnosti) s tím, že by kočička měla neomezený přístup ven, kam by chodila vykonávat potřebu. Pokud si úplně zvykne v nové domově, psychicky se srovná a páníčkové budou trpěliví a laskaví, měl by se tento problém spravit.

V útulku od: 12. 2. 2009     UMÍSTĚNA: květen 2009

Zpráva z nového domova.

Fotografie

MIKEŠ - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 roky

Charakteristika: Mikeška spolu s Micinkou dala do útulku stará paní, protože se stěhovala do domova důchodců. Mikešek je správný "pan koucour", velký, krásný, s černým lesklým kožíškem a bílou hvězdičkou na čele. Mikešek je velký mazlík a přítula, navíc naprosto nenáročný, velmi hodný. Má menší handicap - už když ho jeho původní majitelka našla, chyběl mu kousek ("chodidlo") levé zadní tlapky. Mohla to zavinit srážka s autem, mohl se dostat do želez, kdo ví. Zranění je ale už staršího data, takže nožička je zahojená a Mikešek je na svůj handicap zvyklý, nijak mu nebrání v pohybu a skákání. Dokonce chodil i bez problémů ven. V novém domově však radíme nespěchat a kocourka zvykat na nové (venkovní) prostředí pomalu.

V útulku od: 22. 10. 2008     UMÍSTĚN: květen 2009

Zpráva z nového domova.

Fotografie

ZBYNĚK - ZŮSTÁVÁ V PŮVODNÍ LOKALITĚ!

Věk: 4 roky

Charakteristika: Zbyněček je nádherný rezavý koucour bez domova. Jednoho dne se přitoulal na zahradu k rodinnému domku a protože mu tam dali najíst, začal docházet pravidelně na večeři. Přes den se toulá po okolí a večer vždy čeká na svou mističku. Vzhledem k tomu, že se jedná o nekastrovaného, hubeného a šarvátkami poznamenaného kocoura, jde možná o nechtěné dědictví nebo zkrátka o "přebytečnou věc". Majitelé domku Zbyňka bez potíží odchytili, nechali vykastrovat a vyléčit škrábance z kočičích bitev. Pan doktor konstatoval, že se jedná o zdravého, jenom trochu potlučeného kocourka a že možná bude mladší než kolik mu odhaduje, protože každý stres se na kočce poznamená.
Protože v domku už bydlí několik kočiček, hledáme pro Zbyněčka jeho vlastní domov - nejlépe dům s velkou zahradou na bezpečném místě, kde by se mohl libovolně potulovat a vyhřívat na sluníčku, a také milující lidi, protože Zbyněček je přes všechna příkoří velký mazel a pohodář, který upřednostňuje pohodlí a plnou misku před životem rozervaného tuláka.

"UMÍSTĚN!" Zbyněček byl umístěn v nové rodině. Protože však hodně naříkal, pustili ho noví páníčkové již druhý den ven, což byla neodpustitelná chyba. Zbyněk se vydal na zpáteční cestu k nemocnici, na místo kde byl zvyklý, a to přes velmi rušnou Libereckou ulici! Naštěstí se nic nestalo a kocourek v pořádku dorazil k původním zachráncům. Ti se rozhodli, že si ho nechají, respektive že ho nebudou dále nabízet, když chce za každou cenu zůstat ve svém rajonu u nemocnice. Zbyněk je umístěn, ale vlastně není ničí, je svobodný - obchází sousedy, všude dostane něco k snědku, vyhřívá se na zahradách, přespává kde se dá, chodí si pro pomazlení kdy se mu zachce. A je tak maximálně spokojený :-)

Zbyněček se časem usídlil v místní cukrárně, respektive v rodině, která cukrárnu vlastní. Zemřel sám 27.5.2012 po potížích s močovým měchýřem, ale přesnou diagnózu smrti lékaři nedokázali určit.

Fotografie

Kočičky maminka s dcerou - NAŠLY NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 roky a 8 měsíců

Charakteristika: Drobná, mourovatá, asi 4-letá kočička a její dcera, taktéž mourovatá, asi 8 měsíční kočička hledají nový domov. Mladou mourinku a její sourozence jsme již nabízeli jako koťátka, která se přitoulala k paní Martinetzové. Všechna koťátka se podařilo umístit, na poslední mourinku byli také zájemci, ale nakonec si to rozmysleli. Kočička i se svou maminkou zůstala u staré paní Martinetzové, které dělaly vítanou společnost. Bohužel, paní v březnu zemřela. Kočičky osiřeli a nyní hledají někoho, kdo by je měl stejně rád.
Kočičí maminku pokřtila paní Martinetzová na Ťapku. Je to miloučká a velmi mazlivá kočička, čistotná a již kastrovaná. Byla zvyklá chodit a toulat se po venku s tím, že v nevlídném počasí přišla domů a lehla si za kamna, takže pro ni hledáme domeček se zahradou na bezpečném místě (ven bude možno kočičku pouštět teprve až si zvykne na nový domov a neuteče, tedy asi po měsíci). Ťapička je nenáročná, spokojí se s trochou granulek a s konzervou, za to bude novým páníčkům vrnivou společnicí.
Mladá kočička je podobná fyzicky i povahově, jen je trochu plašší. Jinak je také nenáročná, mazlivá a uvrněná.

V útulku od: 7. 4. 2009

UMÍSTĚNY! Obě kočičky odešly do společného domova k jedné moc hodné rodině. Jsme rádi, že zůstaly spolu a že si budou v novém prostředí oporou.

Fotografie

HONZÍK

Věk: 3 roky

Charakteristika: Krásný zrzeček se přitoulal k jednomu domu v Kokoníně. Nechal se odchytit, odvézt do útulku a prohlédnout veterinářem, ale nezapomněl při tom pouštět hrůzu. Honzíček je přítulný kocourek, žádný plašan, ale potřebuje čas na zvyknutí. Přestože syčí a cení zuby, nekouše, neškrábe, nechá se vzít do náručí a pohladit – jde o to, aby překonal strach a začal novým páníčkům důvěřovat, pak bude jejich. Za vynaložené úsilí se jim odmění, bude ozdobou domova; takový krásný, statný zrzeček - "Pan Kocour", se v útulku hned tak nenajde.

V útulku od: 12. 3. 2009

28. 3. 2009 ZEMŘEL! Honzíček začal strádat, nebylo mu dobře, trochu kašlal. Dostával antibitika (to se u toho dokázal ještě úporně bránit) a když přestal jíst, podstrojovali jsme mu vařené kuřátko, játra, mlíčko pro koťátka, nakonec jsme podávali stříkačkou glukózu. Nic nepomohlo a Honzík nakonec sám zemřel. Pitva odhalila rozsáhlý zápal plic a zánět pobřišnice.

Fotografie

MILKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 roky

Charakteristika: Malá černohnědá kočička se potulovala v Jablonci na Janovské ulici i se svými 3 koťaty. Hodní lidé je tam krmili, odchytili a dovezli k nám. Koťátka již našla domov, jejich maminka s kožíškem barvy čokolády čeká na nové majitele. Kočička je hodňoučká, po zvyknutí v novém domově z ní bude úžasná mazlivka.

V útulku od: 2. 10. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

MIŠEL - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 rok

Charakteristika: Je nám záhadou, jak se mohla taková miloučká a přítulná kočička jako je Mišel dostat do takového stavu. Pokud leží schoulená v pelíšku a vystrčí jenom hlavičku, řeknete si, že je to normální, krásná a velká mourinka. Pokud ovšem vstane, se zděšením vás napadne, že to drobné, vychrtlé tělíčko nemůže k té hlavičce vůbec patřit. Kočičku k nám přinesli běžkaři, kteří ji našli na opuštěném místě na Horní Proseči. Musela se venku potloukat asi dlouho. Špatná a nedostatečná výživa způsobila, že kočičce vylysal kožíšek, protože vyšetření a rozbory vyloučili kožní nemoci i blechy. S kvalitním jídelníčkem by se jí měl vrátit krásný, bílomourovatý kožíšek. Mišel je mlaďounká kočička, spíš odrostlé kotě a mazlivější byste nenašli. Hodí se do rodiny s dětmi nebo k dalšímu kočičímu kamarádovi, ale určitě někam, kde na ni budou mít dostatek času, protože Mišel je velice přítulná kočička a samotné by jí bylo smutno.

V útulku od: 21. 2. 2009

UMÍSTĚNA!

Fotografie

OLDÍK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 rok

Charakteristika: Paní Hovorková pomáhá kočičkám v nouzi, momentálně se stará o pět nalezenců. Obrátila se na nás s prosbou o umístění další nešťastné kočičí duše:
"Po dohodě posílám obrázky kocourka, kterého pravděpodobně někdo hodil k nám do zahrady. Vypadá na mladého kocourka, který začal dospívat a majitel, než by ho nechal vykastrovat, zvolil tuto cestu. Kocourek venku hrozně pláče. Nás se zatím bojí, ale je vidět, že je na lidi zvyklý. Rád by k nám šel, jen ošklivý zážitek mu v tom brání. My máme v současné době 5 koček, opravdu si kocourka nemůžeme nechat. Je nám ho moc líto. Prosím pomozte. V pátek (tj. 13. 2.) je objednán na kastraci a pak už může jít do nového domova. Zdravím všechny a děkuji. Alena Hovorková"

UMÍSTĚN!  Zpráva z nového domova .

Fotografie

MADLIČKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 10 měsíců

Charakteristika: Tuhle překrásnou želvovinovou kočičku s bílými ponožtičkami a náprsenkou našel jeden pán v Železném Brodě. Protože byla kočička přítulná, zdravá a měla na bříšku jizvu nejspíš po kastraci, usoudil, že asi někomu patří a odnesl ji na policejní stanici. Tam ho ovšem páni policajti ihned vypoklonkovali s tím, že mají příkaz od starosty nalezená zvířata odmítat, takže ji má vypustit zpátky ven (třebaže tím porušuje zákon, protože o bezprizorní zvířata se musí obec postarat jako o nalezenou věc!). Pán byl naštěstí rozumný, nejprve obvolal všechny veteriny, zda někdo v poslední době nekastroval podobnou kočičku a když neuspěl, přivezl ji k nám. Touto cestou tedy hledáme majitele této fešandy, ale protože je její případ tak zamotaný (navíc pán tvrdil, že se mu kolem domu potulovala tři dny a to už je dlouhá doba na to, aby majitelé obvolali útulky a poptali se), obáváme se, že se původní páníčky najít spíš nepodaří a kočičku tak nabízíme do běžné adopce. Komu by se proto líbila malá, nebojácná, mazlivá želvička, čeká tu a těší se na vás. Je vhodná do domku i do bytu a nejlépe jako jedináček, protože ostatní kočičky nevyhledává a dává přednost lidské společnosti.

V útulku od: 23. 1. 2009

UMÍSTĚNA!

Fotografie

KOŤÁTKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 měsíce (narozena 12. 8. 2008)

Charakteristika: Byli jsme požádáni o pomoc při hledání nového domova pro jednoho malého kocourka a dvě kočičky. Původně bylo koťátek sedm, pro tyto tři se zatím nepodařilo najít zájemce. Koťátka se narodila a vyrůstají v panelákovém bytě, nikdy nebyla venku, takže jim nebude vadit, když zůstanou čistě bytovými mazlíky. Jsou čistotní, velmi mazliví, zvyklí na psa, uvítali by kočičího kamaráda.

UMÍSTĚNI!

Fotografie

LÍZINKA s koťaty - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 roky

Charakteristika: Kočička se přitoulala k jednomu domku v Tanvaldě a přivedla sebou i svá koťátka. Chvíli je tam krmila jedna paní, ale nakonec putovali k nám. Všichni jsou krásní, vykrmení, zdraví. Maminka je světlá želvovinová fešanda s bílou náprsenkou, z černého kotětě se vyklubala hezounká kočička, z toho rezavého stejně hezký kocourek. V útulku se zatím rozkoukávají a na všechno reagují opatrně, ale jinak jsou moc mazliví, vděční za pohlazení, hodní a čistotní.

V útulku od: 9. 7. 2008

UMÍSTĚNI!

Fotografie

PAJDULKA - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 měsíců

Charakteristika: Pajdulka je odrostlejší koťátko, které jsme našli u lázní, kde přebývá kolonie plachých koček. Narozdíl od zdejších plašanek je ale Pajdulka moc přítulný, miluje hlazení, mazlení, spinká na klíně a vrní jako letadýlko. K lázním se buď přitoulal, protože zde cítil kočky a hlavně jídlo, nebo ho sem někdo vyhodil. Měl veliký hlad, obrovskou žízeň, blechy v kožíšku a hlavně zraněnou zadní levou nožičku. Vypadá to, jako by se mu zamotala do provázku nebo šňůry, za kterou někdo hodně silně zatáhl. Podle pana doktora Baudyše se mohl chytit i do želez a kost v noze může být roztříštěná. Čekáme na výsledky rentgenu, podle kterých se určí další léčba. Kocourek se na nožičku nepostaví, má ji navíc silně opuchlou a pajdá o třech. Nedělá mu ale potíže kamkoli vyskočit a protože je zranění nejspíš pár dní staré, zdá se, že už ho ani příliš nebolí. Je čistotný, umí chodit na bedýnku. Protože je společenský, určitě přivítá dalšího kočičího kamaráda nebo děti, které si s ním budou hrát (případně obojí).

Podle rtg má Pajďulka "pouze" zlomené kosti v zápěstí, s tímhle typem zranění se nedá nic dělat, kostičky musí samy srůst. Po aplikování antibiotik splaskl i ošklivý otok tlapky, Pajďulka se snaží nožičku používat a našlapuje na ni. Myslíme si, že až se mu zahojí, bude chodit normálně a nikdo nepozná, že ji měl zlomenou. Odřeniny si Pajdulka nechá trpělivě a naprosto v pohodě ošetřovat. Nebojí se ani velkých psů.

V útulku od: 22. 11. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

RÉZINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 roky

Charakteristika: Krásná, drobná zrzečka Rézinka zůstala opuštěná spolu s kocourkem Želvínkem v bytě, odkud se vystěhovali jejich majitelé. Oba mají za sebou asi nelehké časy, jsou hubeňoučcí, smutní, Rézinka se schovává do bezpečí za skříň. Zatím jsou trochu ostražití, ale jsou u nás teprve velmi krátce, takže si zvykají. Budou potřebovat klidný domov v domku se zahrádkou, vlídné a trpělivé majitele, kteří je již nikdy takhle krutě neopustí a kterým se za všechnu péči dosud chybějící lásku jistě moc rádi odvděčí.

V útulku od: 6. 12. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

SAMUEL - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: do 1 roku

Charakteristika: Mlaďounký, krásný moureček byl nalezen v Lučanech. Samuel je mazlivý, přátelský kocourek, čistotný a nenáročný. Hodí se do domku se zahrádkou, ale může jít i do bytu. Samuel má drobný handicap, chybí mu ocásek, má na zadečku jenom krátký pahýlek. Možná se už takhle narodil, možná o ocásek nešťastnou náhodou přišel jako kotě. Zraněný je zahojené, nebolí, koucourek bez problémů skáče a šplhá.

V útulku od: 26. 12. 2008

UMÍSTĚN! Kocourek bude dělat společníka fenečce Jasněnce, která je také z našeho útulku

Fotografie

MICINKA - ZEMŘELA!

Věk: 4 roky

Charakteristika: Micinku spolu s Mikeškem dala do útulku stará paní, protože se stěhovala do domova důchodců. Micinka je krásná, zdravá, vykrmená, zrovna jako její kočičí kamarád. Je to přítulná fešanda s černobílým kožíškem, v původním domově také chodila volně ven, takže by určitě ocenila, kdyby mohla odejít do domečku se zahradou. Oba dva, Micinka i Mikešek, byli zvyklí na to, že jim paní věnovala pozornost a byli jejími mazlíky, z pobytu v útulku tedy moc nadšení nejsou. Hledají proto někoho, kdo je bude mít hodně rád a pomůže jim překonat smutek po bývalé paničce.

V útulku od: 22. 10. 2008

ZEMŘELA! Pro Micinku byl přesun do útulku asi příliš velký stres, začala hubnout, léčba nezabírala. Nakonec jsme ji museli nechat uspat, pan doktor konstatoval, že se jednalo o infekční leukémii. Tato nemoc bohužel vždy končí smrtí, nelze ji vyléčit :-(

Fotografie

KOŤÁTKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Další nabídka koťátek - podle některých lidí je kastrace proti přírodě, proto jsme neustále zaplavováni koťaty různého stáří, barev, velikostí a spoustu jich musíme chtě nechtě odmítat, prostory nemáme nafukovací :-(( Pro tentokrát hledáme dobrý domov pro dva nádherné černobílé koucourky a dvě kočičky, jednu černou a jednu bílomourovatou. Všichni jsou to moc velcí fešáci, umějí chodit na bedýnku, jsou hraví a mazliví. Povídání o jejich původu už je "otřepané": k někomu se přitoulala kočička s koťaty, lidé je chvíli krmili a pak přinesli koťata k nám. Najdou se další zájemci, kteří by si je vzali a měli je hodně rádi?

V útulku od: 12. 10. 2008

UMÍSTĚNA!  Zpráva z nového domova od černobílé kočičky Divošky .

Fotografie

STRAŠPYTLÍK - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 rok

Charakteristika: Mladý kocourek, frajírek v černém fráčku s bílým motýlkem. Je to typický kočičí puberťák, i z toho jména odrostl: není to žádný malý ustrašenec, ale hravý, temperamentní, štíhlý kocouří krasavec, ve voliéře rád šplhá po větvích, nechá se hladit i chovat. V novém domově, nejlépe v domku se zahrádkou, by určitě uvítal dalšího kočičího kamárada ke hrám.

V útulku od: 1. 9. 2008

UMÍSTĚN!  Zpráva od Strašpytlíka z nového domova.

Fotografie

KOŤÁTKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 3-4 měsíce

Charakteristika: Koťátka jsou nalezenci. Jsou to tři krásné, okaté holčičky: jedna černá jako noc, druhá mourovatá z rezavým nádechem, třetí klasická mourinka. Tuhle poslední berušku nejspíš někde venku napadla jiná kočka nebo pes, protože má staré zranění na oušku a kousnutí na krku. Nicméně kočička si z toho nic nedělá, je velice mazlivá a přítulná, stejně jako druhé dvě a už se moc těší na své nové páníčky a na domeček se zahrádkou. Nenechte je, sluníčka malá, dlouho čekat.

V útulku od: 27. 11. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

KOŤE MOURINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 měsíce

Charakteristika: Mourinka je další "sponzorský dar" útulku. Byla nalezena v papírové krabici se svými dvěma sourozenci (ti už našli nový domov) ve vlakové stanici u útulku. Mourinka je nádherná kočičí slečna, droboučká, ale dravá, čistotná a velmi mazlivá. Hledá domov v domku se zahrádkou u zodpovědných lidí a nejlépe s dalším kočičím kamarádem.

V útulku od: 17. 12. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

KOŤÁTKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 měsíce

Charakteristika: K jedné staré paní se přitoulala březí kočička bezdomovkyně. Měla 6 zdravých koťátek (jedno už se podařilo umístit), o která se vzorně starala a paní kočičce s výchovou mrňat pomáhala. Nyní už jsou koťátka samostatná, vzorně naučená čistotě. Všechna jsou zvyklá na člověka, jsou velmi mazlivá, spinkají s paní v posteli, lebedí si u ní na klíně nebo kolem ní, když se dívá na televizi. Paní Martinetzová chodí o berlích a i když jí koťátka dělají společnost, smečka rozjívených mrňousků už na ni začíná být moc. Poprosila nás proto o pomoc s umístěním. Tímto prostřenictvím tedy hledáme domov pro tři kocourky a dvě kočičky (4 jsou různě černobílí, jedna kočička je mourovatá). Mohou jít jak do bytu, tak do domku se zahrádkou na bezpečném místě (koťátka žila dosud jenom v bytě, takže na ven se musí navykat pomalu a opatrně, nejlepší je, pokud v domácnosti bydlí dospělá kočka, která už to venku zná a kotě všechno naučí, nebo pro začátek vodit kotátko na kšírkách). Podmínkou osvojení kotěte je včasná kastrace!

UMÍSTĚNA!

Fotografie

KOŤÁTKO - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Jednoho prosincového dne jsme se chystali na běžný odpolední úklid v útulku. Vyšli jsme z domku, procházíme kolem vrat a koukáme, že na nich visí černá igelitka. Říkáme si, že nám asi někdo chtěl dát nějaký dárek pro zvířátka a protože nás nezastihl, nechal jej na plotě. Jenže ouha - když jsme do igelitky nahlédli, našli jsme tam dvě malá koťátka. To byl tedy dáreček! Koťátka byla naštěstí v pořádku a zdravá. Černá kočička již našla nový domov, její černobílý bráška ho ještě hledá. Je to obrovský mazel, lísá se, vnucuje se na pohlazení, přede a šplhá po člověku, jenom aby mu byl co nejblíž. Strašně nerad je sám, to hned pláče a dává svou nelibost najevo srdceryvným mňoukáním. Měl by jít někam, kde by se mu stále někdo věnoval, nejlépe k dětem a ještě lépe k dalšímu kočičímu kamarádovi.

V útulku od: 3. 12. 2008

UMÍSTĚNO!

Fotografie

ŽELVÍNEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk:

Charakteristika: Kocourek Želvínek má za sebou smutný osud. Jeho majitelé se stěhovali a Želvínka spolu s Rézinkou (viz níže) nechali prostě v bytě jakoby to byli jen neživé kusy nábytku. Opuštěné a hladové je zde našel majitel bytu, který nám nález kočiček ohlásil. Želvínek i Rézinka mají za sebou asi nelehké časy, jsou hubeňoučcí, smutní, Želvínkovi chybí kousek pravého ouška. Zatím jsou trochu ostražití, ale jsou u nás teprve velmi krátce, takže si zvykají. Budou potřebovat klidný domov v domku se zahrádkou, vlídné a trpělivé majitele, kterým se za všechnu péči jistě moc odvděčí. O Želvínkovi se dá říct, že je to velká rarita, protože želvovinové zbarvení je typické pro kočky nikoli pro kocoury. Kocouři takové barvy se téměř nerodí a ani my jsme se v naší dlouholeté útulkové praxi s žádným nesetkali. Takže pokud chcete mít doma neobvyklého kocoura, Želvínek tuto podmínku naprosto splňuje :-)

V útulku od: 6. 12. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

MALENKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 měsíce

Charakteristika: Malenka je drobounká kočička, krásná mourinka, byla nalezena v Jablonci. Je moc hodňoučká, nenáročná, čistotná. V útulku je jí smutno, ráda by našla teplý pelíšek v domečku třeba u starších lidí, kde by mohla i chodit na zahrádku (pouze na bezpečném místě). Pozornost sama aktivně nevyhledává, ale nechá se ráda hladit. Pokud bude mít v novém domově někoho jen pro sebe, kdo se jí bude s láskou věnovat, určitě se z ní stane velká a vděčná mazlinka.

V útulku od: 12. 11. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

GÁBINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: asi 1 rok

Charakteristika: Gábinku (pojmenovanou po své zachránkyni) společně s podobně zbarveným kotětem někdo vyhodil na silnici za útulkem u našich sousedů. Koťátko našla paní sousedka hned, Gábinka se ale bála a podařilo se ji odchytit až dnes. Gábi je přesto v dobrém stavu. Až na velký hlad vypadá, že všechno přežila v pořádku. Je to milá a přítulná kočička, když ji k nám sousedka nesla v náručí okolo hlučících pejsků ve výběhu, chovala se statečně, neškrábala, neutíkala, jen si potichu předla, takže za normálních okolností to bude jistě veliká mazlivka.

V útulku od: 5. 11. 2008

UMÍSTĚNA!U  M  Í  S  T  Ě  N  Í    

<<    strana 1      <<    strana 2       strana 3        strana 4    >>     strana 5    >>
Útulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.