PEJSCI                        JINÁ ZVÍŘÁTKA                        VIRTUÁLNÍ ADOPCEU  M  Í  S  T  Ě  N  Í    

<<    strana 1       <<    strana 2        <<    strana 3       <<    strana 4         strana 5


Fotografie

BLACK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!


Věk: 5 let

Charakteristika: Black je krásný kocour s černým, lesklým kožíškem a bílým "motýlkem". Většinu času spinká nebo jen tak zasněně lelkuje po okolí, občas si přijde pro pohlazení, ale vyloženě aktivně pozornost člověka ani jiných koček nevyhledává. Hodí se pro zaměstnaného člověka, kterému by dělal společníka a přitom by mu nevadilo, že by byl někdy doma sám. Určitě by uvítal i zahrádku na bezpečném místě, kde by mohl celý den chytat myšky. Black je čistotný a kastrovaný.

V útulku od: 7. 5. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

KOŤÁTKO ČERNOBÍLEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 měsíce

Charakteristika: Černobílý hezounký kocourek s hustým kožíškem byl nalezen v Jablonci. Je velmi mazlivý, hodný, čistotný a už teď je znát, že jednou z něj bude statný, krásný Pan Kocour.

V útulku od: 11. 8. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

KOŤÁTKO ZRZEČKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 měsíce

Charakteristika: Krásná, rezavá, mazlivá kočičí slečna s bílými ponožtičkami a náprsenkou se přitoulala k jednomu domku v Jablonci. Rodina, která zde bydlí si kočičku původně chtěla nechat, jejich starý německý ovčák byl ovšem jiného názoru. Jednou se mu dokonce podařilo kočičku chytit do tlamy, naštěstí se jí nic nestalo, ale bylo jasné, že pes si na ni nezvykne. V zájmu její bezpečnosti ji odvezli do útulku; tady kočička čeká na novou šanci a hlavně na rodinu bez pejska nebo s takovým psem, kterému kočky nevadí.

V útulku od: 17. 8. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

KOŤÁTKO ČERNOBÍLEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 měsíce

Charakteristika: Kocoureček byl nalezen ve Smržovce. Má kratší, zalomený ocásek, je to ale staré zranění, které mu nijak nevadí. Kocourek je prvotřídní mazlík, tolik se lísá, že nemáte čas si zalomeného ocásku ani všimnout. Už jen když někoho spatří, vrhne se na dvířka klece, protože se rychle naučil, že dvířka se otevřou a objeví se v nich ruka, která jej pohladí nebo vezme do náruče. Kvůli tomu se nám ho nepodařio ani pořádně vyfotit :-)

V útulku od: 16. 7. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

JÁCHYM - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 5 let

Charakteristika:Hledáme hodné lidi pro umístění asi pětiletého kocourka z důvodu stěhování. Kocour je černý, dlouhosrstý, většího vzrůstu, kastrovaný. Je čistotný, zvyklý žít v bytě, ale rád se adaptuje i na venkovní prostředí. Je trochu plachý, ale po získání důvěry přítulný a rád se nechá pohladit. (Kontakt v útulku)

UMÍSTĚN!


Fotografie

KOŤÁTKO MOUREK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Maličký mourovatý kocourek se k nám dostal zajímavou cestou. Spolu s jeho bráškou ho odchytil v Držkově jeden (údajně) pan doktor v chatové osadě. Pán si ovšem neověřil, jestli kocourek někomu nepatří, jestli ho tam již někdo nekrmí a kde je vůbec jeho maminka a po pracném odchytu ho odvezl až k nám do Lučan. Protože v současné době máme koťátek mnoho a některým jsme kvůli chřipce museli nasadit antibiotika, neměli jsme už pro další koťátka místo. Pánovi jsme to vysvětlili, jako lékař byl celkem srozuměný s tím, že dávat zdravé kotě do klece k nemocným může ohrožit jeho život. Poprosili jsme ho, ať si koťátka týden nechá u sebe, že až se nějaké zdravé kotě umístí a uvolní se místo, jsme ochotni je převzít. Pan doktor i s koťaty tedy odjel. Za čtvrt hodiny nám volala známá, že na silnici do Jindřichova zastavilo auto, vyhodilo ven bednu a zase odjelo. Okamžitě jsme se tam rozjeli a našli v otevřené bedýnce (obyčejná bedýnka na zeleninu) koťata z Držkova. Naštěstí se jim nic nestalo, nic je nepřejelo ani nikam neutekla. Vzali jsme je do útulku, dali do poslední volné klece a umístili venku, protože uvnitř máme prskající marody. Pro černé koťátko se brzy našli zájemci, jeho hodný, mazlivý a čistotný bráška u nás pořád čeká a my kudy chodíme, tudy nadáváme na vysokoškolsky vzdělaného člověka, který dokázal udělat tak nemožně hloupou věc, jako vyhodit maličká koťata na silinici :-((

V útulku od: 22. 7. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

SAM - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 5 let

Charakteristika: Samík je velmi pěkný kocourek, s podmanivýma očima. Přátelský, velmi mazlivý, klidný. Je kastrovaný.

V útulku od: říjen 2007

UMÍSTĚN!
Fotografie

KOŤÁTKO MOUREK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 měsíce

Charakteristika: Nádherného mourečka pohodil někdo u útulku. Naštěstí se mu nic nestalo a velmi mazlivý, přítulný, čistotný mrňousek teď v karanténě čeká na hodné nové majitele.

V útulku od: 17. 7. 2008

UMÍSTĚN!
Fotografie

MÁJA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 roky

Charakteristika: Mája je "tříbarevka pro štěstí" jak se o podobně zbarvených kočičkách říká. Májinka má ovšem ještě jednu barvu navíc - v jejím kožíšku najdete bílou, černou, rezavou i klasicky mourovatou. Člověk, který si ji vybere, bude mít opravdu štěstí, protože Mája je nejen hodná a čistotná, ale je to mazlivka k pohledání. Sama by kapku štěstí potřebovala, protože k nám přišla z Desné jako nalezená, březí tulačka. Nyní je po porodu,takže pro ni hledáme domeček se zahrádkou nebo byt u hodných lidí či rodiny s dětmi.

V útulku od: 20. 5. 2008

UMÍSTĚNA!

Fotografie

KOCOUREK MOUREK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!


Věk: 8 měsíců

Charakteristika: "Kocourek" je odrůstající koťátko, takže se dokáže ještě bez potíží přizpůsobit nové rodině. Je to prvotřídní moureček, zůstane spíše drobnější postavy, hodí se tedy i do bytečku. Byl nalezen v Pěnčíně, venku, ale zřejmě žil s lidmi, protože je na ně zvyklý, navíc má kvalitní, krásný kožíšek a je dobře živený. Je mazlivý, hravý, pokud ho vezmete do náručí, lehne si vám na předloktí a vystrčí spokojeně bříško, nekonfliktní k ostatním kočkám. Zatím nekastrovaný.

V útulku od: 3. 4. 2008

UMÍSTĚN!

Fotografie

KOŤÁTKO TŘÍBAREVKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Dvouměsíční malá kočičí holčička, vedle Máji je to další tříbarevka pro štěstí. Čistotná, miloučká, hodná, mazlivá.

V útulku od: 25. 6. 2008

UMÍSTĚNA!
Fotografie

MICINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!


Věk: 2 roky

Charakteristika: Micinka je krásná kočička, s nádhernýma zlatozelenýma očima. Nechá se hladit, sama si i vleze na klín, musí na to mít ovšem náladu. Pokud ji budete nutit, může vám dát najevo, že se jí to nelíbí. Proto se nehodí k malým dětem, které ještě nevědí, co si mohou ke kočičce dovolit. Je kastrovaná.

V útulku od: prosinec 2007

UMÍSTĚNA!
Fotografie

FILIP - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 roky

Charakteristika: Filípek je "Pan Kocour", krásný, bílomourovatý, statné postavy, ale přesto hodný, mazlivý a čistotný. V současné době ho léčíme antibiotiky na rýmu, díky tomu, a možná i proto, že nechce být v útulku, zhubnul a zesmutněl. Hledáme pro něj páníčky, kteří by ho s láskou vykrmili a udělali z něj šťastného kocoura, který by byl na oplátku ozdobou jejich domácnosti nebo zahrady.

V útulku od: 16. 5. 2008

UMÍSTĚN!
Fotografie

ZRZEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 rok

Charakteristika: Bílorezavý kocourek s měkkým kožíškem se potuloval kolem paneláku na Šumavě a opakovaně se snažil dostat dovnitř. Místní lidé vylepili lístečky o nálezu kocourka, nikdo se neozval, takže ho odvezli k nám. Zatím je ještě trochu vyjukaný, ale jinak moc hodný a mazlivý.

V útulku od: 12. 4. 2008

UMÍSTĚN!
Fotografie

KOCOUREK MOUREK 2 - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 a půl roku

Charakteristika: Krásný moureček se zlatýma očima, mazlivý, vychází dobře s ostatními kočkami. Nalezen v Jablonci.

V útulku od: 8. 4. 2008

UMÍSTĚN!
Fotografie

BOLEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 5 let

Charakteristika: Boleček je podobný Samovi, vzhledově i charakterově, je to tedy krásný a mazlivý kocourek. Rovněž kastrovaný.

V útulku od: 2007

UMÍSTĚN!

Fotografie

DÁJA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 4 roky

Charakteristika: Krásná statná kočička, zajímavě vybarvená - je to mourinka s hnědo-rezavým kožíškem. Přátelská, mazlivá. Je kastrovaná.

V útulku od: 12. března 2008

UMÍSTĚNA!
Fotografie

JŮLINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 10 měsíců

Charakteristika: Drobná kočička, sotva odrostlé kotě. Má nádherný delší bílomouratý kožíšek. Moc ráda se mazlí. Momentálně má trochu podrážděné jedno očičko, takže pravidelně vykapáváme, ale není to překážkou pro adopci.

V útulku od: únor 2008

UMÍSTĚNA!
Fotografie

BONDÍK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 měsíců

Charakteristika: Bondík je správné kotě, je veselý, rád si hraje a moc rád se mazlí.

V útulku od: 25. 1. 2007

UMÍSTĚN!
Fotografie

FLÍČEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 let

Charakteristika: Flíček je krásný, velký kocour, elegán a kliďas. Přátelský, mazlivý, bude s vámi rád z vyhřátého gauče sledovat zprávy. Je kastrovaný.

V útulku od: říjen 2007

UMÍSTĚN!    Zpráva od Flíčka z nového domova


U  M  Í  S  T  Ě  N  Í    

<<    strana 1       <<    strana 2        <<    strana 3       <<    strana 4         strana 5
Útulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.