PEJSCI                        JINÁ ZVÍŘÁTKA                        VIRTUÁLNÍ ADOPCEU  M  Í  S  T  Ě  N  Í    

<<    strana 1       strana 2        strana 3    >>     strana 4    >>     strana 5    >>Fotografie

VEVERUŠKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: "Veveruška Vousatá" je hebounká černobílá kočička s roztomilým bílým knírkem pod čumáčkem. Je to trošku rošťanda, ráda šplhá, skáče a dovádí (zkrátka je to veverka), byla by určitě ráda za domek se zahrádkou na bezpečném místě. Má ráda ostatní kočičky a když se utahá, i mazlení od člověka :-) Její maminka se přitoulala k jedné paní a jako bonus jí nadělila dvě koťátka. Paní se o všechny postarala, maminku nechala vykastrovat, ale protože už dvě své kočky má, rozhodla se, že si nechá jen číču-mámu a jejího syna, ale druhé kotě už by bylo moc, proto malou kočičku přivezla k nám. Veveruška je hezounká, milá čičulka, proto věříme, že si ji brzy někdo osvojí.

V útulku od: 17. 8. 2009      UMÍSTĚNA: září 2009

Fotografie

Želvička - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Želvovinovou kočičku nádherného zbarvení k nám přivezli lidé z Liberce. Jejich soused - starý pán, má kočku, kterou nekrmí, neočkuje ani ji nenechal vykastrovat a její koťata pravidelně topí. Tomuhle kotěti se podařilo přežít a dostalo šanci na to, aby se ho někdo ujal. Když se ovšem nikdo nenašel, starý pán se rozhodl, že mu zakroutí krkem, protože nechce, aby mu běhalo kolem baráku. Naštěstí se to dozvěděli sousedé, kteří mu kotě sebrali a přivezli k nám do útulku. Protože máme zrovna v útulku koťat několik, poprosili jsme je, aby si kočičku na chvíli nechali, než se uvolní místo. Souhlasili, ovšem jenom do pondělka. Obracíme se proto na všechny, kteří mají zájem o mazlivé, čistotné koťátko, zda by si tuto kočičku neosvojili, aby nemusela putovat k nám, ale šla rovnou "z bytu do bytu".

UMÍSTĚNA: září 2009

Fotografie

Koťátko od Josefodolské přehrady - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 týdnů

Charakteristika: Bílomourovatého mrňouska našli výletníci při cestě k Josefodolské přehradě. Seděl samotinký na hromadě klád u polní cesty. Koťátko je zdravé, samozřejmě odblešené a odčervené. Má hustý mourovatobílý kožíšek s velmi hezkou kresbou. Je to uvrněný mazlíček, který by měl být ještě u maminky. Potřebuje proto bezpečný domov a milující páníčky, rodinu s dětmi a případně dalšími zvířecími kamarády.

V útulku od: 26. 8. 2009     UMÍSTĚN: září 2009

Fotografie

LUMPINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Přemýšleli jsme, jak tohohle malého raráška pojmenovat a nenapadlo nás nic jiného, než Lumpinka. Je to totiž takový andílek s ďáblem v těle – malá, líbezná kočička s delší, jemnou srstí, která je „hodná“ jenom když spinká. Jinak lítá po výběhu jako blázínek, nic jí není svaté, všechno prozkoumá, šplhá, skáče, prohání ostatní kočky a pokud se k její hře přidají, nedá jim chvíli pokoj (vděčného kámoše k lotrovinám našla kupodivu v jinak zakřiknutém Jeníčkovi).
Lumpinku našli lidé na silnici vedoucí na Maxov. Tuhle krásnou kočičku nikdo nehledá, možná se jí schválně zbavili, protože byla moc živá. Lumpinka je čistotná, pokud je vydováděná tak se přijde pomazlit. Její noví páníčkové musí být akční a trpěliví lidé, Lumpinku hodně zaměstnat, aby jim neudělala z bytu kůlničku na dříví, nebo ještě lépe si ji vzít jako kamarádku k další číče, se kterou by se mohla vyřádit. Lumpinčin hebký kožíšek nevyžaduje speciální úpravy, jen občasné česání, aby zůstal krásný bez žmolků – v tom případě bude Lumpinka nejhezčí kočička široko daleko :-)

V útulku od: 17. 8. 2009     UMÍSTĚNA: srpen 2009

Fotografie

OČKO ČERNOBÍLEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 měsíců

Charakteristika: Černobílého kocourka někdo hodil na zahradu domu u letního kina Oko. Kocourek má nádherné jantarové oči a je celkově drobnější. Je čistotný, ostatní kočičky mu nevadí a co je hlavní, je to velký mazel, nejspokojenější je u člověka za krkem, když může dělat „čarodějnického“ kocoura :-)

V útulku od: 22. 7. 2009     UMÍSTĚN: srpen 2009

Fotografie

SNÍŽEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 měsíce

Charakteristika: Kocourek Snížek se potuloval dva dny na zahradě u rodinného domu v Jablonci. Když ho zvalchoval pes, který v domě bydlí, rodina kocourka odchytila a odvezla do útulku. Snížek je velký fešák, svoje jméno dostal podle sněhově bílého kožíšku, jen na hlavičce má pár tmavších chloupků. Bohužel s bílou barvou se často pojí hluchota a zdá se, že ani v případě Snížka tomu není jinak. Hluchota nejspíš způsobila to, že se nechal chytit psem, protože ho zkrátka neslyšel přicházet a také se trochu leká, když se vedle něj neopatrně vynoří třeba lidská ruka nebo pes. Snížka proto nabízíme POUZE DO BYTU, venku by dlouho nepřežil, bylo by to pro něj moc nebezpečné. Snížek se učí a zjišťuje všechno pouze zrakem, když se vyleká, syčí a prská (ale nekouše, neškrábe!), takže je potřeba takovým nenadálým lekavým situacím předcházet. U hodných a trpělivých lidí, kteří k němu budou zpočátku přistupovat pomalu a opatrně, si určitě brzy zvykne a potom se odmění přítulností a svou nehynoucí kocouří láskou, neb Snížek je velký mazel. Protože kocourka všechno nenadálé leká, není vhodný k malým dětem, rozjíveným pejskům nebo kočičkám.

V útulku od: 24. 7. 2009     UMÍSTĚN: srpen 2009

Fotografie

ANÝZEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 5 měsíců

Charakteristika: Anýzek je krásné mourovaté kotě, které běhalo u kruháče ve Mšeně. Protože se podobá kočičce Anetce, snažili jsme se mu dát i trochu podobné jméno. Anýzek měl na krku šedý látkový obojek s rolničkou, má krásný, čistý kožíšek a vypadá opečovávaně, takže je možné, že se jenom někomu zatoulal. Je přítulný a mazlivý.

V útulku od: 2. 8. 2009     UMÍSTĚN: srpen 2009

Fotografie

MIMÍNEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 1 měsíc

Charakteristika: Dvě mrňavá koťátka našla paní v řece u Malé Skály. Držela se zuby nechty vyčnívajícího kamene, mokrá, prochladlá, naštěstí ještě měla dost sil na to, aby křičela o pomoc. Není pochyb o tom, že se je někdo pokusil utopit, nicméně měsíční koťata už se jen tak nedají a pokus o jejich vraždu naštěstí nevyšel. Byla by to krutá smrt.
Malá kočička už našla nový domov kde ji vypiplají, bohužel si ji zájemci nechtěli vzít i s jejím bráškou, takže ten zatím čeká na novou rodinu u nás. Mimínek ještě neumím sám jíst, musíme ho zhruba každé čtyři hodiny krmit stříkačkou, dostává kotěcí sunárek. Je to takový malý Míša Kulička, možná že v sobě bude mít něco z britky, protože má kulatější hlavičku, hustý a sametový kožíšek – bílý s mouratou hlavičkou, ocáskem a dvěma ostrůvky na zádech. Určitě bude šťastný, a jen mu prospěje, pokud bude vyrůstat s dalším kočičím kamarádem a třeba i s dětmi. Ze začátku bude potřeba trochu piplání, dokrmovat stříkačkou, naučit na pevnou stravu, na záchůdek už umí chodit sám docela vzorně.

V útulku od: 28. 7. 2009     UMÍSTĚN: srpen 2009

Mimínka si osvojila sympatická rodina se třemi malými dětmi; paní je na mateřské dovolené, takže vedle svého miminka bude piplat ještě to kočičí, nevyjde ze cviku :-)

Fotografie

ŽOLINKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 roky

Charakteristika: Kočička Žolinka se přitoulala k jednomu domku v Bratříkově. Lidé, kteří zde bydlí kočičku odchytili a nakrmili, ale protože už svoje čičiny mají, přivezli ji k nám do útulku. Upozornili nás, že kočička má něco s tlapkami. Když ji prohlédl veterinář, usoudil, že se asi jedná o popálení posypovou solí. Žolinka dostala antibiotika, ale na nožičky si sahat nenechá, moc ji to bolí. Protože se jedná o povrchové zranění, mělo by se bez následků zahojit; jinak je kočička v dobrém zdravotním stavu. Pokud Žoličku zrovna netrápíme kvůli nožičkám, je to moc miloučká mourinka (s rezavými flíčky v kožíšku), nastavuje hlavičku na pohlazení, miluje drbání za oušky.
Žolince se poranění na nožičkách krásně zahojila, už je naprosto bez potíží. Kočičku nabízíme do domku se zahrádkou a nejlépe jako jedináčka, ostatní kočky zrovna nemusí a určitý stres se pak projevuje nečistotou (čůrat chodí vzorně na záchůdek, ale kaká kde ji napadne). U její kolegyně Terezky jsme řešili stejný problém, který v novém domově vymizel; Terezka je vzorně čistotná a stejné to bude i u Žolinky. Proto prosíme, dejte této mourince šanci, útulku už si užila dost.

V útulku od: 19. 2. 2009     UMÍSTĚNA: srpen 2009

Žolinku si vzala paní, která už má sice několik svých kočiček, ale pro malou mourinku se místečko vždycky najde. A Žolinka si nový domov už zasloužila, vždyť si u nás pobyla skoro půl roku! Jak se jí v novém domově líbí se podívejte zde.

Fotografie

ŽELVIČKA TRAFIKÁŘKA - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 3 měsíce

Charakteristika: Na Mírovém náměstí v Jablonci (mimochodem docela rušném) stojí kamenná trafika. Jednoho horkého letního dne nevěřila paní prodavačka svým očím, protože otevřenými dveřmi vpochodovalo do trafiky malé kotě, namířilo si to za pult a tam se uvelebilo na balíku novin. Paní si zjistila číslo do útulku a my jsme si pro koťátko do trafiky přijeli. Malé želvovinové kočičce proto nyní pracovně říkáme Želvička-Trafikářka a marně spekulujeme nad tím, kde se na náměstí plném obchodů mohla vzít.
Kočičku jsme jako každé kotě odblešili, odčervili, ale ani to nebylo tolik potřeba, kočička je zdravá, čistotná a moc mazlivá, dožaduje se pozornosti a nejraději by se pořád chovala. Nabízíme ji do bytu, případně do domu se zahradou na bezpečném místě, kastrace v dospělosti je samozřejmostí.

V útulku od: 23. 7. 2009     UMÍSTĚNA: srpen 2009

Fotografie

Koťátka - externí - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: Narozena cca 19. 5. 2009

Charakteristika: Paní Dvořáková z Desné krmila nějakou dobu kočičku, která zbyla v opuštěném domě. Majitelé se totiž odstěhovali a svou kočičku tam prostě nechali jako kus nábytku. Číča si zvykla, že jí paní Dvořáková chodí krmit, ale vždy se jen najedla a zase utekla, nikdo se k ní nemohl přiblížit. Paní jí udělala i pelech, ale kočička tam nechtěla být. Jednoho dne se však přitočila k paní a ťapičkama na ni začala skákat, jako by jí chtěla něco říct. Paní Dvořáková šla za ní, kočka ji vedla do psí boudy a tam se batolila tři koťátka. Od té doby byla kočička jako vyměněná, nechala se hladit a nebála se ani když jí sahali na koťátka. Paní Dvořáková se rozhodla, že si dospělou kočičku osvojí a za čas ji nechá vykastrovat, ale pro koťátka by ráda našla nové domovy. Jedná se o tři mrňousky, zatím neznáme pohlaví, jedno je mouraté, druhé kominíčkově černé a třetí mourovato-bílé. Koťátka se teprve učí sama jíst, k odběru budou zhruba za měsíc. Podmínkou adopce je včasná kastrace.

UMÍSTĚNA

Fotografie

SNĚHURKA - ZEMŘELA!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Sněhurka je krásná bílá kočička, která dostala šanci na život. Přitoulala se na zahradu domu u Černé Studnice a odtud ji přivezli k nám. Sněhurka na tom není moc dobře; je vyhublá na kost, všechny obratle jí na páteři snadno spočítáte; byla velmi zablešená, blechy byly v bílém kožíšku snadno patrné; má průjem, kožíšek na zadečku měla celý olepený, zplstnatělý a kůži pod ním opruzenou. Už když ji k nám její nálezci přivezli, uvažovali jsme o eutanázii, pan doktor totiž usuzoval na panleukopenii. Kočička se ale s velkou chutí pustila do nabídnuté konzervičky, takže jsme se rozhodli, že jí dáme šanci a uvidíme, jestli se z toho beruška malá dokáže dostat. Bere antibiotika, vitamíny, přidáváme jí ke stravě výživný sunar pro koťátka, a zbytek už je na ní. Pokud se Sněhurka vyléčí, budeme pro ni hledat nový domov u hodných lidí, kteří jí vynahradí veškeré trápení, kterým si jako malé kotě musela projít.

V útulku od: 27. 7. 2009

1. 8. 2009 ZEMŘELA. Sněhurka ještě v pátek večer snědla celou mističku kotěcí konzervy, pak si lehla do pelíšku a druhý den ráno jsme ji našli mrtvou. Její tělíčko bylo příliš slabé a zbídačené, aby se dokázalo vzchopit a bojovat proti nemoci. Opět za to mohla lidská krutost a bezohlednost, která je v tomto státě nepostižitelná. Krásné Sněhurce už je dobře, už ji nic nebolí a za duhovým mostem běhá s kočičími kamarády.

Fotografie

ČERTICE - ZEMŘELA!

Věk: 3 roky

Charakteristika: Čertice je nádherná kočička s uhlově černým, lesklým kožíškem, díky kterému získala své jméno. Byla odchycena jako odrostlé kotě plaché kočičky. Kvůli tomu, že je trochu plašánek je v útulku už dlouhou, zasloužila by si proto odstěhovat se do domečku se zahrádkou k hodným lidem, kteří jí dají potřebný čas a ukáží jí, že takové kočičí mazlení a drbání za ouškem je vlastně velmi příjemná věc. Podobných kočiček je v útulku víc, moc se za ně přimlouváme u hodných lidí, i ony si totiž zaslouží hezký život, a aby je měl někdo rád a pečoval o ně. Čertička je jako všechny tyto kočičky již kastrovaná.

V útulku od: listopad 2005

31. 7. 2009 ZEMŘELA. Plachá černá kočička se nového domova nedočkala. Po několika letech v útulku zde i zemřela. Milá kočičko, posíláme ti pozdravy do kočičího nebe, měj se moc krásně, vzpomínáme na tebe.

Fotografie

Koťátko "Cyklista" - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Černo-šedého kocourka našli cyklisté v krabici od bot v příkopu u cesty. Neváhali, vzali krabici a i když jim to trvalo dvě hodiny než na kolech dojeli do útulku, kocourka nám v pořádku dovezli. Koťátko je zdravé a čisté, zřejmě v příkopu nebylo dlouho. Je vzorně naučené na bedýnku.

V útulku od: 12. 7. 2009     UMÍSTĚNA: červenec 2009

Fotografie

Koťátka - externí - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 6-8 týdnů

Charakteristika: "Dobrý den, na základě našeho telefonátu, zasílám fotky nalezených koťátek. V pátek (3.7.) je prohlédla veterinářka pí. Klára Pospíšilová. Proběhlo odčervení a odblešení. Černé koťátko je kocourek - je velmi hubený, čilý, nebojácný a hlavně strašně mazlivý. Tříbarevná je kočicka, která je pravý opak kocourka. Je velmi plachá, zalézá do koutu a syčí. Je však celkově větší a silnější. Koťátka jsou obě čistotná - potřebu vykonávají pouze do podestýlky. Jedí velmi dobře." Byli bychom rádi, kdyby koťátka odešla do nového domova spolu, protože máme zkušenosti, že plachý jedinec se rychleji přizpůsobí novému prostředí díky svému odvážnějšímu kolegovi a rychleji se stane mazlíčkem, než když je v domácnosti sám (navíc pro něj změna prostředí není tak stresující), ale není to výslovnou podmínkou.


UMÍSTĚNI SPOLEČNĚ.

Fotografie

PANTOFLÍČEK (kočička) - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 týdnů

Charakteristika: Malinká černobílá kočička je dalším dárečkem z kolonie plašanek u lázní. Protože je drobounká, že by se vešla do dětského střevíčku, dostala pracovní jméno Pantoflíček. Přestože jsou její rodiče plašani, kteří na sebe nenechají sáhnout, kočička se již druhý den mezi lidmi chová, jakoby s nimi vyrůstala odmalička. Mazlí se, usíná na rameni přitisknutá k obličeji, bez problémů si hraje s člověkem. Je čistotná, vzorně chodí na bedýnku. Zatím je v léčení s rýmou, bere antibiotika, ale elánu a chuti do života má na rozdávání. Po vyléčení může jít do nového domova k hodným a zodpovědným lidem, včasná kastrace v dospělosti je samozřejmostí, další kolonii koček nemůžeme potřebovat (její maminku se nám již podařilo ochytit, vykastrovat a vypustit zpět, ale o tom napíšeme jindy).

V útulku od: 2. 7. 2009     UMÍSTĚNA: červenec 2009

Fotografie

Kocourek se zlomenou pánví

Věk: 2 roky

Charakteristika: Tohoto černého kocourka jsme našli v křoví za lučanskou pekárnou. Ležel tam bez hnutí, jen mňoukal, nemohl se postavit na zadní nožičky. Rentgen ukázal, že má zlomenou pánev. Mícha je v pořádku, zlomenina pánve není velká, přesto kocourek nemůže chodit. Protože zlomenou pánev nelze nijak zafixovat, musí srůst sama. Kocourek je zatím zavřený v kleci, aby se co nejméně hýbal a namáhal a zranění se mohlo zahojit. Je otázka, jestli se to podaří, ale kocourek je přítulný, uvrněný, takže mu dáme šanci a uvidíme. Zatím hledáme původní majitele, pokud se nenajdou a kocourek se vyléčí, může jít do nového domova. Neodpustíme si ale poznámku – kocourek je samozřejmě nekastrovaný, takže byl na záletech a nevyplatilo se mu to. Mnoho lidí říká, že kastrace je proti přírodě, ale „zaláskovaní“ kocouři sražení autem, kteří za sebou tahají bezvládné nohy, to rozhodně moc přirozené není. Zkuste pak takovému kocourovi, který vám oddaně vrní v náručí, říct, že jeho zranění jsou pro něj jen trápením a bude lepší, když půjde do kočičího nebíčka. Tohle rozhodně není správné. Nežijeme v džungli, ale v civilizovaném-umělém světě plném nástrah, žijí zde s námi ochočená zvířata a my bychom na ně měli dávat pozor.

V útulku od: 3. 6. 2009

ZEMŘEL! Kocourkovi se začala objevovat krev v moči, kterou s největší pravděpodobností způsobilo vnitřní zranění, jež nebylo zpočátku patrné. Kocourek zemřel 7. 7. v ranních hodinách. Dostával injekce proti bolesti, takže netrpěl a zemřel v klidu. Majitel se zatím neozval, nikdo kocourka nepostrádá. O to víc nás mrzí, jaký byl jeho konec :-(

Fotografie

BULÍNEK - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Bulínek je nalezenec z Horní Proseče. Své jméno si vysloužil usedavým pláčem, protože nechce být sám, má moc rád společnost, mazlení a hlazení. Bulínek je zdravé, čistotné koťátko, ze kterého jednoho dne vyroste mohutný krásný zrzavobílý kocour; už teď je na svůj věk veliký, možná proto, že se narodil jako jedináček a měl tak veškerou maminčinu péči a potravu jen pro sebe. Toužíte-li po malém tygrovi, Bulíček tu čeká na vás.

V útulku od: 24. 6. 2009     UMÍSTĚN: červenec 2009

Zpráva z nového domova

Fotografie

Koťátka od lázní - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 6 týdnů

Charakteristika: Čtyři koťátka jsme přivezli z kolonie plachých koček u jabloneckých lázní. Tito malí špuntíci jsou sourozenci, bílomourovatí, dvě kočičky a dva kocourci. Čeká je veterinární prohlídka, odčervení, očkování a hodně mazlení. Předběžně pro ně hledáme domov u hodných a zodpovědných lidí. Koťátka přebývala pod parovodními rourami, věříme, že jejich nový domov i osud bude daleko lepší.
13. 6. Koťátka jsou odblešená a odčervená, čekají na očkování. Každou volnou chvilku jim věnujeme a mazlíme se s nimi. Jsou to miláčkové a na to, že si moc lidské péče zatím neužili, se nechají bez problémů hladit a chovat, nebude trvat dlouho a budou z nich malí mazlíčci.

V útulku od: 11. 6. 2009     UMÍSTĚNA: červen 2009

Fotografie

Koťátko - želvička - NAŠLA NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Nádhernou želvovinovou kočičku někdo (opět) hodil k našim sousedům do zahrady. Kočička je v pořádku, je zdravá, vykrmená a hledá milující páníčky. Je moc mazlivá, přítulná, čistotná.

V útulku od: 28. 5. 2009     UMÍSTĚNA: červen 2009

Fotografie

Julínek - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 měsíce

Charakteristika: Tři koťátka někdo nechal v krabici před stanicí Městské policie v Železném Brodě. Pro jednu kočičku a kocourka se podařil najít nový domov dřív, než jsme je stihli dát do nabídky, jejich bratříček na něj zatím čeká. Je to krásný mrňousek, mazlivý, stulí se člověku na rameni a přede mu do ouška. Je ještě malý takže si zvykne jak na byt, tak na dům s výběhem na zahradu (pouze na bezpečném místě a teprve až povyroste a opravdu si zvykne na nový domov). Bude rád, když bude mít doma dalšího kočičího společníka.

V útulku od: 25. 5. 2009     UMÍSTĚN: červen 2009

Fotografie

MIKEŠ - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 roky

Charakteristika: Černobílého Mikeška dal útulku starý pán, protože se musel přestěhovat z rodinného domku pouze do jedné místnosti. Mikešek je stejně jako jeho bráška Bubulina velký mazlík, čistotný, kastrovaný. Rádi bychom, aby odešli do nového domova společně. Dva kocouři nejsou o moc větší starostí než jeden, naopak, pokud jsou na sebe zvyklí, budou si oporou v neznámém prostředí, takže si rychleji zvyknou, k lidem zůstanou přítulní, ale v jejich nepřítomnosti se spolu zabaví, tudíž nebudou zlobit.

V útulku od: 21. 5. 2009     UMÍSTĚN: květen 2009

Zpráva od Mikeška a Bubliny z nového domova.

Fotografie

BUBLINA - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 2 roky

Charakteristika: Bublina je navzdory jménu velký kocour. Do útulku ho dal starý pán, protože se musel přestěhovat z rodinného domku pouze do jedné místnosti. Bublina je krásný, černý, dlouhosrstý kocourek, mazlivý a přítulný. Je kastrovaný. Do útulku přišel se svým bráškou Mikeškem na kterého je zvyklý, takže bychom je neradi roztrhli, do nového domova by měli odejít společně.

V útulku od: 21. 5. 2009     UMÍSTĚN: květen 2009

Zpráva od Mikeška a Bubliny z nového domova.

Fotografie

FRISKY - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 1,5 roku

Charakteristika: Frisky jakoby vypadl z reklamy na kočičí granule. Je to nádherný, poměrně velký zrzek s krásným obličejem, hotový tygr. Byl nalezen u novoveského koupaliště, nikdo ho zde nepostrádal. Frisky je mazlivý a přítulný mladý kocourek. Není to žádný lenoch, určitě ocení pokud bude moci v novém domově využívat zahradu (pouze na bezpečném místě), snese dalšího kočičího kamaráda. Do útulku přišel nekastrovaný, kastrace ho čeká v nejbližších dnech.

V útulku od: 19. 5. 2009     UMÍSTĚN: květen 2009

Fotografie

BONIFÁC - NAŠEL NOVÝ DOMOV!

Věk: 1,5 roku

Charakteristika: Bonifác je nádherný bílo-rezavý kocourek. Našli ho lidé na Proseči, prý se zde dva dny toulal, takže ho odchytili a odvezli k nám. Bonifác je velmi mazlivý a naprosto pohodový kocourek. Je kastrovaný, takže se možná jenom ztratil, nechybí někomu?

V útulku od: 14. 5. 2009     UMÍSTĚN: květen 2009

Zpráva z nového domova.U  M  Í  S  T  Ě  N  Í    

<<    strana 1       strana 2       strana 3    >>        strana 4    >>       strana 5    >>
Útulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.