Den otevřených dveří 25. 6. 2011

Již před půl druhou odpolední posledního červnového víkendu začali do útulku přicházet první návštěvníci. Bylo mezi nimi i hodně dětí; nejen pro ně jsme připravili malou kvízovou procházku, na kterou vyrazily i s nedočkavými pejsky. Po procházce přišel vhod gulášek a pivo (pro děti samozřejmě limča a sušenky; paní Jitce děkujeme za skvělou bábovku :-) a hlavně posezení v příjemném červnovném sluníčku ve společnosti pejsků, kteří zdatně loudili piškoty a pohlazení (bylo mezi nimi i dost návštěvních pejsků, všichni se chovali skvěle). Pro všechny byl otevřen útulek a jeho prostory, návštěvníci se mohli zeptat na cokoli, co souvisí s péčí o opuštěná a útulková zvířata, mohli si vyzkoušet práci s odchytovou tyčí a sklopcem.


Fotografická rekonstrukce
Michálek a loudiví pejskovéDěkujeme všem, kteří zvířátkům přinesli dárky a dobroty anebo nakoupili či přispěli do minibazárku. Z jeho výtěžku, který činil krásných 1 847,- Kč, nakoupíme stejně jako loni granule a konzervy pro plaché kočičky, které žijí na ulici, ale o které se staráme my a řada dobrovolníků.

Fotografická rekonstrukce
Mazlivá Tánička

Nyní už necháme mluvit fotografie:

KOMENTOVANÉ FOTOGRAFIE (webmaster Jana K.)

FOTO MARTIN KUBIŠTA

FOTO JANA ARIEL

FOTO DENISA OMORODIONOVÁ

FOTO IRENKA ŠALDOVÁÚtulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.