"Dobrý den, posíláme pár prvních fotech Čakyho v novém domově. Je opravdu moc hodný, milý, mazlivý a asi i vděčný. Stal se z něho můj "ocásek", ale přijal i páníčka a druhou paničku a také své nové psí kamarády. Ve smečce chodí už i bez vodítka. Poslouchá na přivolání, je moc chytrý, vnímavý a zvědavý. Moc rád chodí na zahrádku a aportuje a taky prohání kocoura Mikeše, ale spíš to vypadá, že si jen tak hrají, protože kocour (mimochodem také od Vás) ho provokuje.
Nejvtipnější mi zatím přišla jeho charakteristika, že toho málo sní. Po první noci, tj. druhý den toho snědl víc než my všichni dohromady :-) Dostal malou porci snídaně, obědu a večeře a k tomu nám ze stolu snědl guláš a žemlovku, nějaký ten piškot či jinou psí dobrotu nepočítám. Ale pak už se zklidnil, teď už ví, že najíst dostane a nikdo mu to nesní. No a my už jídlo na stole radši nenecháváme.
Máme za sebou jízdy autem a první výlety. Spí v posteli a to tak aby měl kontakt. Pořád to ještě vypadá, že se bojí, abych mu neutekla či ho někde nenechala. S labradorem Edou už byli sami doma, ale většinou má o společnost postaráno.
S pozdravem Petra Polanská + Čaky, Pavel + Edda, Lucky + Miky se svou paničkou"


FOTO ČAKÝNKA ZDE

Fotografická rekonstrukce