Říjen 2009
"Ahoj, zdravím celý útulek Dášenka z nového domova. Týden mi tady utekl jako voda :-) Mám se tady dobře, paničku se snažím nezlobit, i když mi to občas nejde. Občas něco doma ukousnu, zachutnaly mi botky, ale paničce se to moc nelíbí, tak se snažím ovládat, abych jí nepřidělával starosti :-) Byli jsme se podívat za panem cvičitelem a moc se mi tam líbilo, ale říkal nám, že není nutné tam chodit, že jsem prý hodný a poslušný a že stačí když budeme trénovat doma :-) ale kdyby se prý cokoliv změnilo, máme přijít... Už si začínám zvykat, že panička taky chodí do práce a že se mnou nemůže být celý den doma. Už ani tolik nebrečím :-) Všichni si mě tady oblíbili a už mám i své psí kamarády, se kterými můžu dovádět venku.

Bono je opravdu vzorný hafík :-) Je hodný, celkem hezky poslouchá (hlavní je, že přijde na zavolání a téměř okamžitě). Rodiče jsou z něj uplně nadšení, takže mu nakupují pamlsky, koupili mu pelíšek a i hračky, které už samozřejmě stihl zničit :-D Boty nám sice dělají trošku problém, ale zatím žádné nezdevastoval tak, že by se v nich nedalo chodit :-) Takže si říkám, že je to pořád dobré. Mě se pustil do pantoflí a spolubydlícímu do tenisek, naštěstí je má jen na práci venku a opravdu je moc nezřídil, takže je vše v pořádku :-) Doma bez problémů vydrží sám, aniž by se počural, nebo vykakal, z čehož mám opravdu radost... A začal si zvykat že odcházím a vážně tolik nefňuká a nikdo z domu si na něj nestěžoval. Jsme pořád venku, co to jde. Je pravda, že teď trošku míň, ale to jen díky tomu, že jsem byla na vysekávání osmičky z kosti a není mi nejlépe. Ale i tak chodíme na procházky, pilně cvičíme poslušnost, papkáme 2x za den a pořád si hrajeme :-) Ještě máme trošku problém s mojí postelí. Jakmile zapomenu zavřít k sobě do pokoje a odejdu jen na 5 minut, okamžitě je tam :-) Ale už začíná chápat, že tam opravdu nesmí. Myslím, že si tady krásně zvykl a že je u mě spokojený :-)
Zatím se mějte krásně a přeji Vám hodně štěstí s umisťováním pejsků do dobrých rukou :-)
Klára Konečná a Bono"

Březen 2010
Dobrý den, zdravíme s Bonečkem celý útulek :-) Boneček se má stále dobře, občas trošku zlobí, ale jinak je to opravdu moje Sluníčko :-) Zimu jsme přečkali bez úhony a bez popraskaných tlapek. Jen co ale roztál sníh, tak mi Boneček pěkně podrazil nohy a sám si u toho tlapku sedřel :-( Jinak se mu naštěstí nic nestalo, za to já to odnesla pořádným jelitem přes půl stehna, které mi hraje všemi barvami a naraženým loktem. Už začalo být v Praze celkem pěkné počasí, takže procházky stále prodlužujeme, už mu v žádném případě nehrozí spálení plic, nebo nějaké velké nachlazení :-) Posílám i pár fotek z Bonečkova koupání, které absolvoval včera, měl mě opravdu rád :-D
Mějte se krásně, zase se ozveme :-) Klára a Bono

Fotografická rekonstrukce

Fotografická rekonstrukce
Všechny Bonovy fotografie z nového domova zobrazíte kliknutím na foto