Podzimní výlet s útuláčky k přehradě (22. 9. 2012)

Ačkoli se tentokrát zdálo, že se nás sejde málo, nakonec na podzimní výlet dorazilo 30 lidí včetně několika dětí. Každý výletník dostal pejska, nikdo nešel tentokrát na prázdno. Někteří vedli pejsky po dvou, po třech, trochu jsme zamotávali, ale zvládli jsme je nakonec všechny. Podmračeným a mlhavým odpolednem jsme vyrazili z útulku a za sluníčka jsme se vraceli. Tentokrát se nám trasu podařilo ujít rychlejším tempem než bylo obvyklé na posledních výletech, nezastavovali jsme každých 200 metrů, byl to skutečný psochod; tak to má být, pejskové se díky tomu rychleji unavili a tolik potom netahali (nebo aspoň většina z nich ;-)

Foto
Kolem jindřichovského mokřadu a po "lyžařském" kolečku jsme ve slušivých reflexních vestičkách dorazili k přehradě, kde se pejsci nadšeně vykoupali. Hlavním cílem byl park ve Mšeně. Tady jsme si dali menší odpočinek, limču a kafíčko zadarmo v rámci předvolební kampaně, dvounohá Dáša stihla odmoderovat soutěž o nejhezčího panelákového pejska, ale hlavně, ukázali jsme všem přítomným, že útuláčci jsou nejlepší a že když nepřijdou lidé do útulku, přijdou útuláčci k nim :-)

Foto


Děkujeme všem venčitelům, že se nezalekli chladnějšího podzimního počasí ani delší trasy a vzali všechny pejsky ven. Díky Vám zažili hezké odpoledne a večer blaženě usnuli. Prosíme, přijďte příště zase, všichni se na Vás těšíme.

Foto


Foto


Foto


Všechny fotografie najdete na rajčeti (po kliknutí na libovolný obrázek)


Fotky z výletu od Jany Veselé

Fotky z výletu od Irenky ŠaldovéÚtulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.