Zveme všechny milovníky pejsků a procházek na


JARNÍ VÝLET S ÚTULÁČKY - "PO STOPÁCH DÁŠENKY"

V NEDĚLI 17. KVĚTNA 2009 OD 14:00 HODIN (sraz v útulku)


Chtěli bychom využít jarní přírody k tomu, abychom vás seznámili s malebným pojizerským okolím útulku a samozřejmě také s útulkovými pejsky.

Po výletu pro vás chystáme posezení u ohníčku, opékaní buřtů (pro vegetariány celozrnných topinek :-) a pro děti soutěž a drobné odměny.

Výlet plánujeme asi na tři hodiny pohodlnou chůzí, vítány jsou děti i zdatní pejskaři, kteří by se na procházku ujali velkých (nebo tahacích) pejsků.

Konečnou trasu vybereme na místě podle počasí a počtu a zdatnosti výletníků, předběžně jsme vybrali tyto trasy: na rozhlednu Bramberk a zpět; okolo útulku se zastávkou u pramene Nisy a na rozhledně Nisance; na Skalní vyhlídku s krásným výhledem na Smržovský viadukt; na rozhlednu na Černé Studnici (nebo alespoň pod ni).Všechny trasy vedou po silinici, ale především lesem a loukami, vezměte si pevnou obuv, pohodlné oblečení a pití.

Objednali jsme si hezké počasí, ale pro případ, že by bylo ošklivo, přibalte si pláštěnky nebo nepromokavé bundy. Pokud bude opravdu "lejt jako z konve" nebo hrozit bouřky, výlet se přesouvá na další sobotu, dali bychom včas vědět (ale tuto variantu nepředpokládáme, trocha deště nás nerozpustí :-)

Tento výlet jsme naplánovali především pro pejsky, kteří běžně na výlety nechodí, tedy pro pejsky z útulku - proto prosíme, pokud chcete přijít se svým pejskem a víte, že by vás "zaměstnával" natolik, že byste nemohli na procházku přibrat útuláčka, nechte svého chlupáče pro tentokrát raději doma; anebo sebou vezměte dalšího človíčka, který by se některého z útulkáčků ujal. Děkujeme za pochopení.


Informace na tel.: 606 472 619
Útulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.