Jablonecký voříšek 8. 10. 2011

Třináctý "Voříšek" nám trochu nešťastně propršel, obavy ze zrušení soutěže se však nenaplnily. Přihlásilo se 24 odvážlivců a se svými pejsky předvedli skvělé kousky, od poslušnosti po prolézání tunelem a spaní v postýlce. Soutěže se zúčastnili dospělí i děti, pejskové malí, velcí, staří i mladí. Atmosféra přes vlezavé podzimní počasí byla uvolněná a veselá (nejenom díky hřejivé griotce :-) , porota i diváci se bavili, pejskové byli hodní a užívali si odpoledne s námi.

Fotografická rekonstrukce
Každý soutěžící si odnesl malou pozornost za účast a protože kategorií bylo letos stejně jako soutěžících, tak i jednu z cen. Vyhráli všichni, protože všem to moc slušelo a co je hlavní, ukázali vzájemný soulad pejska s pánem, bez toho by to nešlo. Porota rozdělovala tyto ceny: Junior, Senior, Maxi, Mini, Sympaťák, Šikula, Dítě a pes první a druhé místo, Šikula, Hogo Fogo, 3x Voříšek z útulku, 3x Pes Press Jabloneckého Deníku, Rošťák, Star Dance, 3x Atlet a Jablonecký Voříšek 3., 2. a 1. místo. Letošním nejhezčím jabloneckým voříškem se stala 14-letá fenka Pegy paní Blanky Jirkové.


Fotografická rekonstrukce

Výherce vybírala porota ve složení: JUDr. Klára Slámová, Zuzana Semelová (inspektorka LOZ ČR a členka ÚKOZ), MVDr. Jaromír Baudyš (veterinární dozor), Lenka Střihavková (šéfredakorka Jabloneckého Deníku), Petr Ondráček (předesa LOZ ČR), Renata Imlaufová (KSK Bono), Jana Lovette Henychová (musherka), Libor Jäger (taneční studio TopDance).


Fotografická rekonstrukce

Nejhezčí jablonečtí voříšci


Děkujeme za hudební doprovod skupině Donaha, Jaroslavu Rousovi za ozvučení akce, Šárce Tomáškové za občerstvení a Městskému úřadu v Jablonci nad Nisou za poskytnuté prostory.


Děkujeme soutěžícím za účast, doufáme, že jste s Voříškem prožili příjemné odpoledne.Fotografie od Jany Ariel na Rajčeti

Fotografie od Zbyňka Cincibuse na Rajčeti

Fotografie od Martina Kubišty v Jabloneckém Deníku
Útulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.