Mikulášská nadílka 9. 12. 2012

Moc děkujeme za bohatou nadílku pro zvířátka z útulku. Sešlo se spoustu dárků, krmení, pamlsky, pelíšky, vodítka, škrabadla a mnoho dalších věcí, udělali nám velkou radost.
Přestože byla zima a mrzlo jen praštělo, přišlo hodně lidí, dospělí i děti. Aspoň trochu nás zahřál svařáček a horký čaj, děti dostaly od andílka čokoládu a mohly se svézt na koních. Pejskům se rozdělovali dobroty a proběhli se na procházce. Přišli se na nás podívat také někteří bývalí útuláčci (a dobroty se dostaly i na ně :-) Bylo to příjemné adventní odpoledne, doufáme, že jste moc nevymrzli a uvidíme se všemi brzy zase.

Děkujeme všem návštěvníkům, velkým i malým, za dárečky a příspěvky. Poděkovat bychom také chtěli mladým lidem ze Studentské společnosti při OA Tanvald - WOOF za příspěvek z prodeje fotografií a výrobků pro pejsky, MVDr. Daně Brandejské a rodině za velké škrabadlo pro kočičky a rodinám Černých a Kučerových za projížďky s koníky.Fotografická rekonstrukce Fotografická rekonstrukce Fotografická rekonstrukce Fotografická rekonstrukce

Nadílka pro zvířátka...

...byla bohatá

Domácí suchárky pro pejsky

Rozdávání dobrot

Fotografická rekonstrukce Fotografická rekonstrukce Fotografická rekonstrukce Fotografická rekonstrukce

Čokoládoví čerti pro děti

Nové škrabadlo pro kočičky

Andílek s Elzičkou

Projížďky s koníky

              Fotografie z akce najdete na rajčeti po kliknutí na libovolný obrázek.

             Fotografie od Irenky Šaldové na rajčeti

             Fotografie od Jany Veselé na rajčeti
Útulek Dášenka, Liga na ochranu zvířat ČR, Lučany 627, Jablonec nad Nisou, tel: 483 300 208, mobil: 606 472 619.